Usługi

Wzornictwo

Nasza oferta w zakresie lakiernictwa nie ogranicza się do jednolitego barwienia struktury cysterny. Cysterna drogowa spełnią nie tylko funkcje logistyczne, lecz również marketingowe. Napisy, wzory, emblematy to nieodzowna cecha wielu cystern, które reprezentują na drogach określone przedsiębiorstwa. Estetycznie wyglądająca cysterna stanowi zatem ruchomą reklamę firmy.

Firma HORKA zajmując się kompleksową obsługą, naprawą i konserwacją cystern drogowych bierze pod uwagę także ten aspekt. Nasz zakład lakierniczy oferuje w związku z tym profesjonalne usługi w zakresie wzornictwa na cysternach.

Jeśli Klient chce, żeby logo jego firmy wyróżniało cysternę (lub naczepę czy ciężarówkę) pośród innych, nasza firma zadba o to, by sprzęt został pomalowany w sposób trwały, atrakcyjny, za pomocą najlepszych materiałów, zgodnie z przedstawionym wzorem.

Oferujemy także usuwanie istniejących wzorów i zastępowanie ich nowymi, w przypadkach, gdy cysterna zmienia swojego właściciela.

W zakresie usług wzorniczych oferujemy malowanie emblematów, liternictwo i bogatą kolorystykę. Zależy nam, by nasz zakład opuszczały cyterny całkowicie sprawne i cieszące oko – tak właściciela jak i uczestników ruchu drogowego.

Każda polakierowana przez nas cysterna stanowi wizytówkę firmy HORKA i osobny certyfikat jakości.
Rzesze zadowolonych Klientów zaufały nam nie tylko jako serwisantom cystern, ale także jako lakiernikom.

Wybrane realizacje