Firma

Horka

Historia

Firma HORKA istnieje od 1983 roku. Początkowo związana była z branżą ślusarsko-instalacyjną, jednak w 1996 roku obecny właściciel, Piotr Horka, postanowił ukierunkować działalość firmy na naprawę cystern drogowych i naczep, w ten sposób powstał Zakład Naprawy Cystern HORKA.

Lata doświadczenia i profesjonalne podejście do świadczonych usług sprawiły, że firma Horka jest obecnie liderem w tej specjalistycznej dziedzinie.

Klienci i certyfikaty

Możemy pochwalić się bogatymi referencjami i współpracą z renomowanymi firmami, których zaufaniem cieszymy się już od wielu lat.

Świadectwo najwyższej jakości naszych usług stanowi fakt, że jesteśmy jedynym w Polsce oficjalnym serwsiem największych producentów cystern, firm SPITZER i FELDBINDER.
Oprócz pozwolenia na wykonywanie prac od Transportowego Dozoru Technicznego (decyzja nr TDT-M/N-27/0) posiadamy także certyfikaty ISO poświadczające nasze kompetencje.

Zespół

Jako nowoczesna firma wiemy, że wiedza wynika nie tylko z doświadczenia, lecz również ze stałej edukacji i rozwoju. Z tego powodu nasi pracownicy podczas licznych szkoleń ciągle pogłębiają swoje umiejętności i orientację w nowościach technologicznych, dzięki czemu nieustannie modernizujemy nasz sprzęt i metody. Jesteśmy zespołem dynamicznych, kreatywnych i godnych zaufania profesjonalistów.

Czym się zajmujemy

Cysterny nie mają przed nami tajemnic. Niezależnie od ich zastosowania. Czy służą do transportu materiałów sypkich, spożywczych czy niebezpiecznych, jesteśmy w stanie zająć się skutecznie cysternami nie pozostawiającymi na pierwszy rzut oka nadziei na naprawę. To jednak nie jedyny profil naszej działalności. Zajmujemy się konserwacją i renowacją cystern nieuszkodzonych, ale nieco już sfatygowanych eksploatacją. Jeśli istnieje potrzeba, przygotowujemy cysterny do rejestracji w Transportowym Dozorze Technicznym.

Reperujemy i lakierujemy nie tylko cysterny, lecz również towarzyszące im podwozie i układy jezdne. Prowadzimy sprzedaż używanych cystern drogowych oraz części do nich. Przeprowadzamy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne. Pełny zakres usług do wglądu na stronie: horka.com.pl Osobną gałąź naszej działaności stanowi lakierowanie cystern. Zachęcamy do zaznajomienia się ze szczegółami w zakładkach LAKIEROWANIE i WZORNICTWO.

Galeria naszego zakładu